Wirtualne Wycieczki


Połączone ze sobą panoramy, które tworzą wirtualną wycieczkę, dają oglądającemu możliwość zapoznania się z przedstawianym miejscem. Oglądający może w intuicyjny sposób przemieszczać się po zwiedzanym obiekcie, np. przechodzić z pokoju do pokoju, przenosić się z wnętrza budynku na zewnątrz, czy z ulicy na inną ulicę. Służą do tego specjalne, widoczne na pierwszy rzut oka, punkty (zazwyczaj strzałki) wewnątrz prezentacji, jak również widoczny w górnej części wirtualnej wycieczki pasek ze spisem miejsc.
Umieszczony w dolnej części prezentacji pasek nawigacyjny, za pomocą ikon, pozwala na przybliżanie i oddalanie, przemieszczanie się we wszystkich kierunkach, przechodzenie do trybu pełnoekranowego i autorotację. Poza tym można nawigować za pomocą ruchów myszką.

Wirtualne wycieczki, to atrakcyjny i niebanalny sposób, na zapoznanie klienta z ofertą i zatrzymanie go dłużej na Waszej stronie www.


Wirtualne wycieczki wykorzystywane są przede wszystkim w takich dziedzinach, jak:

- hotelarstwo
Kompleksowa wizualizacja hoteli, sanatoriów oraz pensjonatów, dzięki której można zobaczyć, jak wyglądają pokoje, restauracja, recepcja, sale zabiegowe czy basen, oraz otoczenie obiektu.

- budownictwo
Dla deweloperów to doskonały sposób pokazania mieszkań i domów modelowych, osiedli, biurowców, hal produkcyjnych.

- gastronomia
Prezentacja restauracji, kawiarni, pubów, klubów, która doskonale oddaje klimat wnętrza.

- nieruchomości
Dobry sposób na wstępną prezentację oferwanej nieruchomości, lub działki, który zaoszczędzić może zarówno firmie jak i klientowi wiele czasu.

- prezentacje firm
Pokaż klientowi, jak wygląda Twoja firma; biuro, warsztat, gabinet lekarski, sklep itp.

- turystyka
Prezentacja zabytków, krajobrazów, parków narodowych oraz innych atrakcji turystycznych. Doskonała promocja miast i gmin.

- kultura i sztuka
Wirtualna wycieczka po galeriach i muzeach.

Nasze wirtualne wycieczki dobrze integrują się ze stronami www. Ich rozmiary łatwo można dostosować do projektów stron, mogą funkcjonować w różnych rozmiarach. Bez względu na wybrany rozmiar charakteryzują się wysoką jakością, można je przełączać w tryb pełnoekranowy, a także mogą funkcjonować niezależnie.

Wirtualne wycieczki dostarczamy na płycie CD w formie pliku flash. Jest to najbardziej powszechny format dla multimediów w internecie.

Dodatkowo, wykonujemy bezpłatnie dla każdej wirtualnej wycieczki, stronę www, którą umieszczamy na naszym serwerze. Możemy tam zamieścić logo, dane teleadresowe, mapę, lub inne informacje. Tak przygotowaną przez nas prezentację wystarczy jedynie podlinkować.

zobacz przykład strony