start l fotografia lotnicza l fotografia panoramiczna l realizacje l kontakt


Fotografia Panoramiczna


Dzięki wirtualnym panoramom oglądający ma wrażenie znajdowania się w danym miejscu, które można obejrzeć pod każdym kątem i przyjrzeć się wszelkim szczegółom. To doskonały sposób do prezentacji nieruchomości, obiektów hotelowych, pensjonatów, lokali gastronomicznych, biur, muzeów, galerii, atrakcji turystycznych oraz innych ciekawych miejsc.

Wykonujemy dwa rodzaje wirtualnych panoram:
- panoramy sferyczne - obejmują pełną sferę fotografowanego miejsca, włącznie z tym co mamy nad głową (sufit, niebo) i tym co pod stopami (podłoga, chodnik itp). Panorama obejmuje widzenie 360° w poziomie i 180° w pionie.
- panoramy cylindryczne - różnią się od sferycznych jedynie tym, że oglądający nie ma pełnego obrazu sufitu i podłogi. Natomiast może obejrzeć wszystko to, co dookoła.

Oprócz panoram wirtualnych wykonujemy też panoramy płaskie, które mogą być wykorzystane do wysokiej jakości wydruków, lub wielkoformatowych odbitek fotograficznych.

Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych panoram - wysoką rozdzielczość, która pozwala oglądać panoramy zarówno w małych rozmiarach na stronie www, jak i w trybie pełnoekranowym gdzie widać każdy szczegół. Nasze wieloletnie doświadczenie w fotografii i profesjonalnej obróbce zdjęć pozwala na uzyskiwanie maksymalnie wysokiej jakości, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Dzięki temu nasze panoramy pokazują szczegóły w światłach i cieniach, odzwierciedlają kolory i bogactwo półtonów. Zdjęcia panoramiczne wykonujemy zarówno z poziomu ziemi, jak i z lotu ptaka.

Gotowe panoramy możemy połaczyć ze sobą, tworząc w ten sposób wirtualne wycieczki.


Wirtualne Wycieczki
Wirtualna wycieczka powstaje z serii połączonych zdjęć panoramicznych. Oglądający ma wrażenie przebywania w centrum przedstawianej sceny, oraz możliwość przemieszczania się z miejsca na miejsce.

więcej